Pasinaudodamos interneto teikiamomis mums galimybėmis, valdžios institucijos kasmet pasiūlo naujų e. paslaugų. Žinoma, svarbu ne tik perkelti paslaugas į elektroninę erdvę, bet ir padaryti jas lengvai surandamas. Portale, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, galima rasti informaciją ir nuorodas į visas svarbiausias Lietuvoje teikiamas viešąsias ir administracines e. paslaugas.

Paslaugų filtras
Paslaugos teikėjas:
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie LR VRMX
Paslaugos gavėjai:
Viešujų paslaugų sritis:
Gyvenimo atvejai:
Išplėstinė paieška
Paslaugos tipas:
Paslaugos kaina:
Paslaugų elektronizavimo lygis:
Paslaugų teikimo rezultatai:
Prisijungimo būdai:
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie LR VRM
Pavadinimas
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie LR VRM
Adresas
Šermukšnių g. 3, LT-01106 Vilnius, Lietuva
Adresas internete
El. pašto adresas
Telefono nr.
+37052717594
Fakso nr.
+37052621826
Darbo laikas
I-IV 7:30 - 11:30, 12:15 - 16:30, V 7:30 -11:30, 12:15 - 15:15
Paslaugos aprašas
Asmenų skundų nagrinėjimas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje, pagal teisės aktus, atliekami privalomi veiksmai nagrinėjant asmens skundą apie Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos veiksmais, neveikimu ar administraciniais sprendimais galimai padarytą asmens, nurodyto skunde teisių ir teisėtų interesų pažeidimą ir priimant dėl to administracinės procedūros sprendimą. Asmenų skundai gali būti pateikiami raštu (tiesiogiai asmeniui atvykus į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą, atsiuntus paštu ar per pasiuntinį) ir elektroniniu būdu. Asmeniui pateikusiam skundą paštu arba elektroniniu būdu, išsiunčiama skundo priėmimo faktą patvirtinanti pažyma. Skundas pradedamas nagrinėti (administracinė procedūra pradedama) per 3 darbo dienas nuo skundo ar pranešimo gavimo dienos. Administracinė procedūra baigiama administracinės procedūros sprendimo priėmimu. Asmeniui, dėl kurio pradėta administracinė procedūra, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas raštu pranešama apie priimtą administracinės procedūros sprendimą ir nurodoma sprendimo apskundimo tvarka

Pagrindinė informacija
Paslaugos gavėjai
Fiziniams asmenims ne verslo tikslais; Juridiniams asmenims ne verslo tikslais; Juridiniams asmenims verslo tikslais; Fiziniams asmenims verslo tikslais
Viešujų paslaugų sritis/pogrupis
Asmenų priėmimas ir aptarnavimas
Gyvenimo atvejis
Kita
Funkcija, kurią vykdant teikiama paslauga
Nėra duomenų
Paslaugos tipas
Ne el. būdu teikiama paslauga
Paslaugos teikimo rezultatai

Asmeniui parengiamas atsakymas

Susiję su paslauga veiksmai
Nėra duomenų
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo
Pridedama informacija ir dokumentai, reikalingi administracinės procedūros sprendimui priimti, kurių nėra valstybės registruose ar kitose valstybės ir savivaldybių informacinėse sistemose.
Nuorodos į su paslauga susijusių veiksmų inicijavimo formas
Nėra duomenų
Užmokesčio gavėjo duomenys
Nėra duomenų
Užmokesčio gavėjo pavadinimas:
Įmonės kodas:
Įmokos kodas:
Banko pavadinimas: Sąskaitos numeris
Paslaugos teikimo kontaktinė informacija
Paslaugos teikėjas
Vardas ir pavardė: Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos administracijos padaliniai
Pareigos: Nėra duomenų
Telefonas: +37052717447
Mobilusis telefonas: Nėra duomenų
Faksas: +37052621826
El. paštas: dokumentas@fntt.lt
Paslaugos teikimas
Paslaugos teikimo proceso aprašymas
Asmenų skundai gali būti pateikiami raštu (tiesiogiai asmeniui atvykus į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą, atsiuntus paštu ar per pasiuntinį) ir elektroniniu būdu. Asmeniui pateikusiam skundą paštu arba elektroniniu būdu, išsiunčiama skundo priėmimo faktą patvirtinanti pažyma. Skundas pradedamas nagrinėti (administracinė procedūra pradedama) per 3 darbo dienas nuo skundo ar pranešimo gavimo dienos. Administracinė procedūra baigiama administracinės procedūros sprendimo priėmimu. Asmeniui, dėl kurio pradėta administracinė procedūra, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas raštu pranešama apie priimtą administracinės procedūros sprendimą ir nurodoma sprendimo apskundimo tvarka.
Paslauga apmokama vietoje
Ne
Paslaugos inicijavimo forma
Skundas rašomas laisva forma.
Skundas turi būti pasirašytas. Jame nurodoma, kokiais Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos darbuotojų veiksmais, neveikimu ar priimtais administraciniais sprendimais galimai padarytas asmens teisėtų ir teisėtų interesų pažeidimas, asmens vardas, pavardė, gyvenamoji vieta (jei kreipiasi fizinis asmuo) arba pavadinimas, buveinės adresas, ir juridinio asmens kodas (jei kreipiasi juridinis asmuo), duomenys ryšiui palaikyti.
Paslaugos inicijavimo formos priedas
Prašymo formos nėra.
Paslaugos teikimo proceso aprašymas

Yra pasirašyta sutartis dėl paslaugų apmokėjimo per VIISP
Ne
Yra galimas mokėjimas per eBankus
Ne
eBankai ne per tarpininką
Nėra duomenų
Yra galimas mokėjimas per tarpininką (paštą)
Ne
eBankai per tarpininką
Nėra duomenų
Prisijungimo būdas
Nėra duomenų
Elektronizavimo lygis
Nėra duomenų
Užsakant paslaugą reikalingas tapatybės nustatymas
Ne
Nuoroda į paslaugą
Informacija apie leidimų ir licencijų išdavimą verslo subjektams
Papildoma informacija
Teisės aktai
Pavadinimas Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymas
Nuoroda https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.0BDFFD850A66/NqpPNjisfK
Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymas Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymas
Pavadinimas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimas Nr. 875 "Dėl asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių patvirtinimo"
Nuoroda https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.6565D97B9AA2
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimas Nr. 875 "Dėl asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių patvirtinimo" Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimas Nr. 875 "Dėl asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių patvirtinimo"
Pavadinimas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2018 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. V-134 patvirtintas "Asmenų aptarnavimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir skundų nagrinėjimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos tvarkos aprašas"
Nuoroda http://www.fntt.lt/data/public/uploads/2018/07/asmenu-aptarnavimo-tvarka-06-28-v-134.pdf
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2018 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. V-134 patvirtintas "Asmenų aptarnavimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir skundų nagrinėjimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos tvarkos aprašas" Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2018 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. V-134 patvirtintas "Asmenų aptarnavimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir skundų nagrinėjimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos tvarkos aprašas"
Paslaugos teikėjo veiksmų (neveikimo) apskundimo seka

Pastabos

Raktažodžiai

PAS300
Užsakyk šią paslaugą elektroniniu būdu
Prašymo formos
Prašymo formos nėra.
Atnaujinta
2018-08-03
Jūsų klausimai - mūsų atsakymai

Portalą tvarko: Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, Valstybės biudžetinė įstaiga, Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius, juridinio asmens kodas 1886014610, www.vrm.lt

Kontaktai  |   Svetaines struktūra  |  Archyvine svetaines versija

Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems