Pasinaudodamos interneto teikiamomis mums galimybėmis, valdžios institucijos kasmet pasiūlo naujų e. paslaugų. Žinoma, svarbu ne tik perkelti paslaugas į elektroninę erdvę, bet ir padaryti jas lengvai surandamas. Portale, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, galima rasti informaciją ir nuorodas į visas svarbiausias Lietuvoje teikiamas viešąsias ir administracines e. paslaugas.

Paslaugų filtras
Paslaugos teikėjas:
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijaX
Paslaugos gavėjai:
Viešujų paslaugų sritis:
Gyvenimo atvejai:
Išplėstinė paieška
Paslaugos tipas:
Paslaugos kaina:
Paslaugų elektronizavimo lygis:
Paslaugų teikimo rezultatai:
Prisijungimo būdai:
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
Pavadinimas
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
Adresas
J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius
Adresas internete
El. pašto adresas
Telefono nr.
+37052362444
Fakso nr.
+37052313090
Darbo laikas
I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 – 15:45
Paslaugos aprašas
Lietuvos Respublikos piliečių konsulinė registracija

Lietuvos Respublikos piliečio konsulinė registracija – tai Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos (toliau – konsulinė įstaiga) atliekamas užsienyje gyvenančio Lietuvos piliečio asmens duomenų (asmens kodas, gimimo data (jei nėra asmens kodo), vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninis paštas, gyvenamosios vietos užsienio valstybėje adresas) įrašymas į konsulinės įstaigos Konsulinių procedūrų valdymo informacinės sistemos konsulinės registracijos posistemę (toliau – KPVS). Paslauga atliekama: 1) kai pilietis kreipiasi į konsulinę įstaigą dėl konsulinės funkcijos atlikimo, 2) piliečio prašymu (pageidavimu), pateikus konsulinei įstaigai užpildytą Konsulinės registracijos prašymą ir kitus dokumentus. Lietuvos Respublikos pilietis užsiregistruoti diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje gali kreipdamasis asmeniškai, per įgaliotą asmenį, paštu ar kitu saugiu būdu. Nepilnamečio piliečio Konsulinės registracijos prašymą teikia vienas iš jo tėvų arba globėjas (rūpintojas). Neveiksnaus ar ribotai veiksnaus piliečio Konsulinės registracijos prašymą teikia jo globėjas (rūpintojas) ar kitas teisėtas atstovas. Konsulinės registracijos duomenys KPVS gali būti tikslinami, piliečiui atvykus į konsulinę įstaigą ir pateikus savo pasą/ATK arba piliečio prašymu, jam pateikus patikslintą konsulinės registracijos prašymą.

Pagrindinė informacija
Paslaugos gavėjai
Fiziniams asmenims ne verslo tikslais
Viešujų paslaugų sritis/pogrupis
Kitos paslaugos
Gyvenimo atvejis
Keliaujant į užsienį / atvykstant į Lietuvą; Kita
Funkcija, kurią vykdant teikiama paslauga
Nėra duomenų
Paslaugos tipas
Ne el. būdu teikiama paslauga
Paslaugos teikimo rezultatai

Lietuvos Respublikos piliečio duomenys įtraukti (pataisyti, papildyti, panaikinti) į Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos duomenų bazę.

Susiję su paslauga veiksmai
Nėra duomenų
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo
1. Galiojantis asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas (kai kreipiamasi asmeniškai) arba jo notariškai patvirtinta kopija (kai kreipiamasi paštu, per įgaliotą asmenį ar kitu saugiu būdu).
2. Notariškai patvirtintas įgaliojimas ir įgalioto asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, jei prašymas pateikiamas per įgaliotą asmenį.
3. Gimimo faktą patvirtinantis dokumentas, jei atliekama nepilnamečio piliečio, kuriam nėra išduotas asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas ir jo duomenų nėra Gyventojų registre.
4. Vieno iš tėvų arba globėjo asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas, kai atliekama nepilnamečio piliečio konsulinė registracija.
5. Globos (rūpybos) teisę pagrindžiantis dokumentas, jei nepilnamečio konsulinę registraciją atlieka jo globėjas, jei toks dokumentas nėra fiksuotas valstybės registruose ar kitose informacinėse sistemose.
6. Globėjo (rūpintojo) ar kito teisėto atstovo asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas ir dokumentas, pagrindžiantis globos (rūpybos) teisę ar teisėtą atstovavimą, jei atliekama neveiksnaus ar ribotai veiksnaus piliečio konsulinė registracija, jeigu toks dokumentas nėra fiksuotas valstybės registruose ar kitose valstybės informacinėse sistemose.
Lietuvos Respublikos pilietis duoda sutikimą dėl jo konsulinės registracijos duomenų naudojimo (vykdant visas ar konkrečias konsulines funkcijas). Šie duomenys gali būti naudojami tik Konsulinio statuto 14 straipsnyje nustatytais atvejais ir Lietuvos Respublikos piliečio prašyme nurodytais su konsulinių funkcijų vykdymu susijusiais tikslais.
Nuorodos į su paslauga susijusių veiksmų inicijavimo formas
Nėra duomenų
Užmokesčio gavėjo duomenys
Nėra duomenų
Užmokesčio gavėjo pavadinimas:
Įmonės kodas:
Įmokos kodas:
Banko pavadinimas: Sąskaitos numeris
Paslaugos teikimo kontaktinė informacija
Paslaugos teikėjas
Vardas ir pavardė: Šią administracinę paslaugą teikia Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ir konsulinės įstaigos, kurių kontaktinę informaciją rasite čia: http://www.urm.lt/default/lt/embasycontacts
Pareigos: Konsuliniai pareigūnai
Telefonas: +37052362444
Mobilusis telefonas: Nėra duomenų
Faksas: +37052362626
El. paštas: keliauk@urm.lt
Paslaugos teikimas
Paslauga apmokama vietoje
Ne
Paslaugos inicijavimo forma
Užpildytas prašymas, prašymas žodžiu.
Paslaugos inicijavimo formos priedas
Paslaugos teikimo elektroniniu būdu proceso aprašymas

Yra pasirašyta sutartis dėl paslaugų apmokėjimo per VIISP
Ne
Yra galimas mokėjimas per eBankus
Ne
eBankai ne per tarpininką
Nėra duomenų
Yra galimas mokėjimas per tarpininką (paštą)
Ne
eBankai per tarpininką
Nėra duomenų
Prisijungimo būdas
Nėra duomenų
Elektronizavimo lygis
Nėra duomenų
Užsakant paslaugą reikalingas tapatybės nustatymas
Ne
Nuoroda į paslaugą
Informacija apie leidimų ir licencijų išdavimą verslo subjektams
Papildoma informacija
Teisės aktai
Pavadinimas Lietuvos Respublikos konsulinis statutas

Nuoroda https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.F617B8D97E05/asr
Lietuvos Respublikos konsulinis statutas<br/><br/> Lietuvos Respublikos konsulinis statutas


Pavadinimas Dėl užsienio reikalų ministro 2006 m. gruodžio 1 d. įsakymo Nr. V-149 „Dėl Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių užsienio valstybėse, konsulinės registracijos tvarkos aprašo ir prašymo registruoti formos patvirtinimo“ pakeitimo“
Nuoroda https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/5d0914a0b28911e88f64a5ecc703f89b
Dėl užsienio reikalų ministro 2006 m. gruodžio 1 d. įsakymo Nr. V-149 „Dėl Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių užsienio valstybėse, konsulinės registracijos tvarkos aprašo ir prašymo registruoti formos patvirtinimo“ pakeitimo“ Dėl užsienio reikalų ministro 2006 m. gruodžio 1 d. įsakymo Nr. V-149 „Dėl Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių užsienio valstybėse, konsulinės registracijos tvarkos aprašo ir prašymo registruoti formos patvirtinimo“ pakeitimo“
Paslaugos teikėjo veiksmų (neveikimo) apskundimo seka
Atsisakymas įtraukti asmens duomenis į konsulinę registraciją gali būti skundžiamas Lietuvos administracinių ginčų komisijai (Vilniaus g. 27, Vilnius) arba Vilniaus apygardos administraciniam teismui (Žygimantų g. 2, Vilnius) per vieną mėnesį nuo atsakymo (sprendimo) įteikimo dienos Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.
Pastabos

Raktažodžiai
Konsulinė registracija
PAS32230
Užsakyk šią paslaugą elektroniniu būdu
Prašymo formos
Atnaujinta
2021-05-25
Jūsų klausimai - mūsų atsakymai

Portalą tvarko: Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, Valstybės biudžetinė įstaiga, Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius, juridinio asmens kodas 1886014610, www.vrm.lt

Kontaktai  |   Svetaines struktūra  |  Archyvine svetaines versija

Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems